zostań naszym dystrybutorem


tel. 604 111 287

Ekspozycja i salon sprzedaży:
Ul. Radomska 4

42-200 Częstochowa

montaż kabin prysznicowychOferta dla firma z terenu całej Polski.

Jesteś firmą usługową? Szklarzem? Firmą remontowo-budowlaną? Płytkarzem? Złotą rączką?

Zarabiaj na naszych kabinach (na materiałach i usłudze montażu). Montaż naszych kabin jest bardzo prosty. Obliczymy za Ciebie jakie wymiary mają mieć poszczególne elementy. Udostępnimy schematy montażowe. Podpowiem co z czym i jak połączyć. Możemy również wykonać za Ciebie przycięcie profili do pożądanego wymiaru.

ekspozycja kabin prysznicowych częstochowa ul. Radomska 4W naszym salonie w Częstochowie możesz dotknąć gotowych wyrobów. Możemy nawet coś rozkręcić i skręcić :) Udostępnimy Ci rysunki techniczne.
Efektowne, trwałe i praktyczne w utrzymaniu kabiny prysznicowe. Zapraszamy do naszego salonu.

kabiny prysznicowe Twoich marzeń

niemieckie systemy okuć do szkła

Nasze kabiny to trwałe i estetycznie rozwiązania do Twojej łazienki. Połącznienie nowoczesnych okuć z hartowanym szkłem daje fenomenalne efekty. W naszym salonie w Częstochowie możesz zobaczyć i dotknąć najwyższej jakości kabiny prysznicowe.

 


doradzamy

Chciałbyś wybrać najlepsze rozwiązanie? Doradzimy. Opowiedz nam o swoim pomyślę na kabinę prysznicową, a przedstawimy Ci gotowe rozwiązania (nawet do samodzielnego montażu). Czytelne rysunki techniczne. Montaż naszej kabiny jest równie prosty jak skręcenie prostej szafki z ikea.

 

doświadczenie

Kupując u nas, kupujesz bezpośrednio u źródła. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem w Polsce.

Obliczymy za Ciebie jakie mają mieć wymiary szyby do Twojej kabiny. Możesz kupić je u nas lub powiemy Ci gdzie możesz to zrobić.